Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 13:02
 
YAZGAN VE EKİBİNE DURMAK YOK
Isparta 32 Spor Başkanı Atakan Yazgan, dış transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, Cuma günü kente gelerek tesis ve vb. çalışmalar için toplantı yapacaklarını bildirdi.
SPOR Haberi
YAZGAN VE EKİBİNE DURMAK YOK

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde güller diyarını temsil edecek olan Isparta 32 Spor’da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

İç transferde sadece ön libore İlyas Barut’la anlaşan pembe-yeşillilede Başkan Yatakan Yazgan, “Dış transferde ise Manavgat Belediyespor’dan kaleci Ayhan Öztürk, Efşan Geçgin, Umut Aygün, Somaspor’dan Gökhan Sipki, Akın Alkan, Timurcan Gök, Salihlispor’dan Mustafa Kurcan, Çengelköyspor’dan Burak Büyükkaya, Kelkit Hürriyet Belediyespor’dan Hakan Çorlak,  Çarşambaspor’dan Kemal Sabri Bayraktar,  Kocaeli Derbent Belediyespor’dan Eren Demiray, Hendekspor’dan Muhammed Özdemir ve Sökespor’dan Gökhan Demir’le anlaştık. Takviyelerimiz sürecek. Cuma günü Isparta’ya gelerek yönetici arkadaşlarımızla diğer çalışmalarımızla da ilgili toplantı yapacağız.  Sportif başarının yanı sıra tesisleşmeden, altyapıya kulübümüzün örnek bir takım olması için kolları sıvadık” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZGAN, VE, EKİBİNE, DURMAK, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı