Haber Detayı
02 Mayıs 2022 - Pazartesi 15:57
 
ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI FURKAN TAMER'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Ülkü Ocakları Başkanı Furkan Tamer; Tüm Türk ve İslam coğrafyası olarak, 11 ayın Sultanı olan Ramazan ayımızı idrak etmemizin ardından, mübarek Ramazan Bayramı’mıza ulaşıyor olmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.
GÜNDEM Haberi
ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI FURKAN TAMER'İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Kıymetli hemşehrilerimiz Ramazan ayının bitişine üzgün Bayramın gelişine sevinçliyiz . Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. .Bolluk ve bereketine ulaştığımız bayramın tüm insanlar için hayırlı olması diliyorum. Bizleri bir bayrama daha kucaklaştıran Rabbim'e şükürler olsun.

Cennet vatanımızın bekası uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınları, uzuvlarını kaybeden kahraman gazilerimiz ve yakınları olarak bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bizi hiçbir zaman kopmayacak güçlü bağlarla birbirimize bağlayan geleneklerimizi ve müşterek değerlerimizi yaşatmak ve gelecek nesillere intikal ettirmek, hepimizin ortak toplumsal görevidir.

Bu vesileyle, Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, İslam alemine ülkemiz ve milletimize sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, Şehit Ailelerimizin, Gazilerimiz ve Ailelerinin; Yüce Türk Milletinin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜLKÜ, OCAKLARI, BAŞKANI, FURKAN, TAMER'İN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı