Haber Detayı
02 Mayıs 2022 - Pazartesi 15:25
 
SAV BELEDİYESİ BAŞKANI ŞAKİR İPEKÇİ'NİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Başkan İpekçi mesajında, “Bayramlar dargınlık ve küskünlüklerin sona erdirilmesi açısından önemli günlerdir” dedi.
GÜNDEM Haberi
SAV BELEDİYESİ BAŞKANI ŞAKİR İPEKÇİ'NİN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, bayramların dargınlıkların ve küskünlüklerin sona erdirilmesi açısından son derece önemli günler olduğuna dikkat çekerek tüm İslam Aleminin ve Ispartalı hemşehrilerinin bayramını kutladı.
Başkan İpekçi mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Tutulan oruçlar, açılan eller ve dua eden dillerle Yüce Allah’ın rızasını kazanmaya çalıştığımız kutlu bir dönemin arkasından bir bayrama daha kavuşmuş bulunmaktayız.
Geride kalan bir aylık manevi arınmadan sonra ulaştığımız Ramazan Bayramı münasebetiyle dargınlıkların bitmesi, küslerin barışması, dostlukların pekişmesi ve hasretlerin tükenmesi hem zorunlu, hem de doğal bir neticedir.
Bayram; buluşmanın, barışmanın ve beraberliğin öğütlendiği; küslüğün, dargınlığın ve ayrı düşmenin yerildiği mukaddes bir dönemin adıdır. Büyükleri hürmetle hatırlamanın, küçükleri içtenlikle sevmenin, her yaş ve düzeyde karşılıklı muhabbet yolları inşa etmenin sırrına bayramla birlikte erişilmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin ve aziz hemşehrilerimin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en samimi duygularla kutluyor; Cenab-ı Allah'tan huzur, sağlık ve mutluluk diliyor, güzel bir bayram geçirmelerini içtenlikle temenni ediyorum.”
Kaynak: Editör:
Etiketler: SAV, BELEDİYESİ, BAŞKANI, ŞAKİR, İPEKÇİ'NİN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı