Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 22:13
 
POLİS TEŞKİLATI 175 YAŞINDA
- Haberi
POLİS TEŞKİLATI 175 YAŞINDA

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 10 Nisan Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan mesajında şu ifadelere yer verdi; “İnsan haklarına saygıyı, hukukun üstünlüğünü, toplum düzeninin devamını kendisineilke edinen, yasalara ve anayasaya sadakatle, 24 saat fedakârca görevlerini ifa eden emniyet teşkilatımız, vatandaşlarımızın güvenle sığındığı bir şefkat kapısı,milletimizin huzur ve güven kaynağıdır.

Kahramanlık, cesaret, sabır ve büyük fedakârlıkla aziz milletimizin huzur ve emniyetiçinde yaşaması için üstün vazife anlayışıyla hizmet sürdüren emniyet teşkilatımızsuç ve suçlularla mücadele konusunda ortaya koyduğu başarıyla hepimizin gururkaynağı olmuştur.

Ülkemizdeki güven ve istikrar ortamının, halkımızın refah ve huzurununkorunmasında en büyük güvence olan Türk Polis Teşkilatı’mızın kuruluşunun 175.yıldönümü münasebetiyle tüm emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerinien kalbi duygularımla selamlıyorum. Görevleri başında şehit düşen kahramanpolislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: POLİS, TEŞKİLATI, 175, YAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı