Haber Detayı
14 Mayıs 2022 - Cumartesi 17:49
 
"HER TÜRLÜ SORUNUMUZU ÇÖZÜYORUZ"
IASKF Başkanı Erhan Oturak ve yönetimi, amatör spor kulüp başkanları ile antrenörleri Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti
ISPARTA Haberi

 IASKF Başkanı Oturak, Başkan Başdeğirmen’in amatör spor kulüplerine her zaman destek verdiğini belirterek, “Belediye babamıza geliyoruz, her türlü sorunumuzu çözüyoruz. Çok teşekkür ederiz başkanım” dedi.
Isparta Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (IASKF) Başkanı Erhan Oturak, yönetim kurulu üyeleri, amatör spor kulüp başkanları ve antrenörleri Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret ederek, amatör spor kulüplerine verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Ziyarette spor yatırımları ve amatör kulüplerin durumları ele alındı.
IASKF Başkanı Erhan Oturak, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in verdiği desteklerden dolayı 2021-2022 sezonunu çok verimli geçirdiklerini söyledi. Başkan Başdeğirmen’in amatör spor kulüplerine önemli destekler verdiğine değinen Oturak, “Başkanım size 114 spor kulübümüzün başkanlarının selamlarını getirdim. Hepsinin sizlere ayrı ayrı selamı var. Spor anlamında şehrimizde çok güzel bir hava var. Bu duruma katkınız çok büyük. Belediye babamıza geliyoruz, her türlü sorunumuzu çözüyoruz. Çok teşekkür ederiz başkanım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "HER, TÜRLÜ, SORUNUMUZU, ÇÖZÜYORUZ",
Yorumlar
Haber Yazılımı