Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 04:13
 
GELENDOST'TA YÖRÜK ŞÖLENİ
Gelendost Yörük Türkmen Derneği tarafından geçtiğimiz hafta sonu Gelendost ilçesine bağlı Yenice Köyünde Yörük Şöleni gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
GELENDOST'TA YÖRÜK ŞÖLENİ

YÖRÜK ŞÖLENİNE, VALİ ÖMER 
SEYMENOĞLU DA KATILDI 
Toroslar Yörük Türkmen Federasyonu üyesi olan Gelendost Yörük Türkmen Derneği’nin Yörük Şöleni, Yörükleri bir araya getirdi. Vali Öner Seymenoğlu, Gelendost Belediye Başkanı Mehmet Sezgin, Jandarma Komutanı Albay Mustafa Özdurhan, Federasyon Başkanı Mustafa Küçükyaman başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.
KÜÇÜKYAMAN; “EMEĞİ 
GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ” 
Toroslar Yörük Türkmen Federasyonu Başkanı Mustafa Küçükyaman katıldıkları şölenle ilgili olarak sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; “TDYT Birliği, ve Toroslar Yörük Türkmen federasyonu üyesi olan Gelendost Törük Türkmen derneğimiz ile yaptığımız şölene Isparta Valimiz Sayın Ömer Seymenoğlu Gelendost kaymakamı Gelendost belediye başkanı Mehmet Sezgin il jandarma alay Komutanımız j albay Mustafa Özdurhan, Temsilcilerin ve Isparta, Akşehir, Gökpınar (Honam) Antalya Aksu Serik Burdur Aydın, Polatlı Daha Bir Çok Dernek Ve Federasyon Başkanlarımızın ve de ismini sayamadığım protokolün katılımıyla şölenimizi yaptık, emeği geçen Ve katılan herkese yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.
PARLAKYILDIZ; “RABBİM BİRLİK VE 
BERABERLİĞİMİZİ DAİM ETSİN” 
Isparta Yörük Türkmen Derneği Başkanı Hasan Parlakyıldız, katıldıkları şölenle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Gelendost Yenice köyü Yörük Türkmen Derneği tarafından yapılan Yörük Türkmen toyuna Katılım sağladık.  Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GELENDOST'TA, YÖRÜK, ŞÖLENİ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı