Haber Detayı
09 Haziran 2022 - Perşembe 16:09
 
BELEDİYE BAŞKANLARI BAKAN KURUM'U ZİYARET ETTİ
Isparta'da ilçe ve belde belediye başkanları, AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
BELEDİYE BAŞKANLARI BAKAN KURUM'U ZİYARET ETTİ

Ziyarete ilişkin açıklama yapan Milletvekili Gökgöz; "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum'u beraberimde bulunan Belediye Başkanlarımız ile İlçe ve Beldelerimize yapılması gereken çalışmalar için istişarelerde bulunduk. Sayın Bakanımıza destekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Kuleönü Belediye Başkanı Nuri Erdeğer de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’u TBMM’de ziyaret ederek Kasabamızda bulunan Türkiyenin en büyük Kuranı kerim matbaası basımı olan Kur-anı Kerim’i hediye ettik.

Sayın Bakanımız’dan hediye 1 adet kazıcı yükleyici kepçe alarak, yaklaşık 80.000.000 TL proje maliyetli içme suyu şebekesinin yeniden ihale edilmesi ve imar revizyonu ile çevre düzeni planını (ÇDP) tasdikine müteakip toplu konut yapım projesine de başlanmış olunacaktır,

Bu ziyaretimizi organize eden TBMM Başkan vekili Sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ ve Milli Savunma Komisyon üyesi Sayın Mehmet Uğur Gökgöz’e çok Teşekkür Ederim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, BAŞKANLARI, BAKAN, KURUM'U, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı