Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 12:48
 
ISPARTA32 SPOR’UN COVİT-19 TESTLERİ NEGATİF
Misli.com 3.lig 3. Grupta mücadele eden Isparta32 Spor’un 11 Ekim Pazar günü karşılaşacağı Şile Yıldızspor maçı öncesinde yapılan COVİT-19 Testlerinde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı takımın testlerinin negatif olduğu bildirildi.
- Haberi
ISPARTA32 SPOR’UN COVİT-19 TESTLERİ NEGATİFIsparta32 Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada, Isparta32 Spor kulübü olarak bugün tesislerimizde futbolcu, teknik heyet, idari kadro, destek ekibi ile tesislerde görevli personelin katıldığı testler sonucunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamıştır” denildi.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “A takım futbolcularımıza, teknik heyetimize, idari kadromuza, destek ekibimize, tesislerimizde görevli olan personellerimize Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) yayımladığı Covid-19 salgını nedeniyle müsabakalarda uygulanacak tedbirlere ilişkin talimatlar çerçevesinde, Isparta İl Halk Sağlığı Müdürlüğü'nce Kovid-19 PCR testi yapıldı ve bu testte de hiçbir pozitif vakaya rastlanmamıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ISPARTA32, SPOR’UN, COVİT-19, TESTLERİ, NEGATİF,
Yorumlar
Haber Yazılımı