Haber Detayı
19 Mart 2022 - Cumartesi 16:34
 
2.5 MİLYON DOLAR İÇİN GECE GÜNDÜZ FİKİR YÜRÜTECEKLER
University4Society ISUBÜ Temsilciliği- ISUBÜ Arge ve İnovasyon Topluluğu iş birliğiyle düzenlenen University4society Girişimcilik Bootcamp etkinliği 18 Mart 2022 Cuma saat 17.00'de yarışmacıların Isparta Belediyesi Kültür Merkezi’ne gelmesiyle başladı. 48 saat sürecek fikirlerin yarıştığı bu programda ilk 3’e giren takımlar teknoloji alanında fikirlerinin gerçekleşmesi için University4Society tarafından sunulan hızlandırma programına dahil edilecek.
ISPARTA Haberi
2.5 MİLYON DOLAR İÇİN GECE GÜNDÜZ FİKİR YÜRÜTECEKLER

Program sonunda ilk 3’e giren takımlara 2.500.000 (İki Buçuk Milyon Dolar) değerinde Girişimci Destek Paketini içeren Silikon Vadisi’nden Eğitim ve Mentorlük imkanı verilecek.

University4Society ekosisteminin Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde temsilciliği olduğu için farklı üniversitelerden 42 katılımcı ağırlanıyor. 28 ISUBÜ, 13 SDÜ, 1 MAKÜ olmak üzere 42 öğrenci 20 Mart Pazar günü saat 17.00‘ye kadar girişimcilik kampında fikirleri için ter dökecekler.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler ve MEYOK Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Kabul girişimcilik kampına katılan öğrencileri ziyaret ederek projelerini dinlediler, onlara moral ve motivasyon verdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2.5, MİLYON, DOLAR, İÇİN, GECE, GÜNDÜZ, FİKİR, YÜRÜTECEKLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı